NAJBLIŽŠIE POĽOVAČKY


Namíbia - Skrytý diamant sveta poľovačiek a divočiny - poľovačka v Namíbii to je: "poľovačka v Afrike".  AB - Centrum Safari je lídrom na Slovensku v organizovaní zahraničných lovov. Exkluzívne africké poľovačky sú našou špecialitou.
Poľovačku v Namíbii organizujeme už od roku 2002.

 

Poľovačka v Maďarsku.
Ponúkame lov jelena v jednom štátnom a v jednom  súkromnom revíri v južnom Maďarsku. Oba revíry sú s  výmerou nad 10.000 hektárov. Kvalitou zvere lepší ako štátne revíry. Ubytovanie v penzione s polopenziou , alebo plnou penziou, podľa Vášho výberu.

 


Na základe dopytu našich klientov sme rozšírili ponuku „Európskych“ lovov. Pripravili sme pre Vás ponuku na lov jeleňov  v Chorvátsku. Tento hornatý revír Vás prekvapí vybudovanými krytými posedmi a profesinálnym prístupom poľovníckych sprievodcov. 

 

Poľovačku na daniela  v najlepších maďarských revíroch Gyula a Gyulaj  preslávenéhých kvalitnou populáciou danielej zveri.

Zažite silnú danieliu ruju a s tým spojenú nezabudnuteľnú poľovačku na daniela počas ruje.

 

Ing. Eugen Jurášek, Šenkvice

Špeciál leopard safari

Ďakujeme Mirovi za super poľovačku. V Namíbii som lovil dva krát a vždy som ocenil perfektnú organizáciu lovu. Lov leoparda je zážitok na celý život.           

 

Ing. Marcel Šulek, Bratislava

Úspešne v Španielsku

Poľovačka dopadla výborne, dolovené všetko v najlepšom poriadku a k úplnej spokojnosti. Absolvovali sme úspešný lov , sprievodca urobil super robotu!  Ďakujeme a veríme že bude príležitosť aj osobne zopakovať naše stretnutie pri ďalšom love !

PhDr. Mgr. Tomáš Rohan, Sušice ČR

Lov vo svetoznámom revíri

Dekuji za nezapomenutelný lov daňka  v  Maďarsku!  S agenturou  AB-Centrum Safari lovim již několik let a vždy oceňuji pŕikladnou organizaci lovu a přesnost pri vyučtovani loveckého zájezdu. :-) . Děkuji , hrabě Tomáš ROHAN

Ing. Vlastislav LEXA , Třeboň,, ČR

Lov jelena a medveďa v Chorvatsku

Ďekuji firmě AB -Centrum Safari, za možnost ulovit medvěda a životního jelena na lovu v Chorvatsku. Za maximální výhodu revíru považuji prúvodce rozumíci česky i slovensky. Vlasta LEXA.

ZÍSKAVAJTE AKTUÁLNE
INFORMÁCIE & ŠPECIÁLNE PONUKY