Európske poľovačky

Na Slovensku realizujeme poľovačky v oblasti Karpát a Vihorlatu ( Košický a Prešovský kraj). Centrum lovov sú Michalovce.  Tu je možné sa ubytovať a vyrážať denne na poľovačku.

 

 

Poľovačku na daniela  v najlepších maďarských revíroch Gyula a Gyulaj  preslávenéhých kvalitnou populáciou danielej zveri.

Zažite silnú danieliu ruju a s tým spojenú nezabudnuteľnú poľovačku na daniela počas ruje.

 


Revír sa rozkladá na južnej strane pohoria Sierra Gredos, blízko národného parku. Pri love kozorožca Gredos je ubytovanie priamo v revíri v skromnej, no čistej kamennej chate. V prípade, že sa kozorožec zdržujú vo vysokohorských polohách, počítajte s možnosťou prenocovať jednu noc v chate v horách bez vody a elektriny.

 


Pripravili sme pre Vás záujímavú ponuku na lov medveďov  v Chorvátsku. AB - Centrum Safari je lídrom na Slovensku v organizovaní zahraničných lovov. Exkluzívne poľovačky ku ktorým patrí aj lov medveďa, sú našou špecialitou.  Revír s rozlohou 15.000 hektárov  sa nachádza pri mestečku Ogulin ktoré sa nachádza cca 80 kilometrov za Záhrebom.

 


Na základe dopytu našich klientov sme rozšírili ponuku „Európskych“ lovov. Pripravili sme pre Vás ponuku na lov jeleňov  v Chorvátsku. Tento hornatý revír Vás prekvapí vybudovanými krytými posedmi a profesinálnym prístupom poľovníckych sprievodcov. 

 


Ponúkame Vám poľovačku na tri väčšie srnce , v bohato zazverených maďarských revíroch . Revír leží na juhu Maďarska pri meste Szeged.  Poľovačka v Maďarsku s AB - Centrum Safari.


 

 
 

Poľovačka v Maďarsku.
Ponúkame lov jelena v jednom štátnom a v jednom  súkromnom revíri v južnom Maďarsku. Oba revíry sú s  výmerou nad 10.000 hektárov. Kvalitou zvere lepší ako štátne revíry. Ubytovanie v penzione s polopenziou , alebo plnou penziou, podľa Vášho výberu.

 

 

Poľovačka v Rusku.
Ponúkame Vám poľovačku na Sibírskeho srnca, v prostredí krásnej prírody. Srnce obývajú rozľahlú ruskú step pretkávanú brezovými hájmi a lesmi.

 

Poľovačka v Rusku.
Miestom lovu sú revíry v Kostromskej oblasti, vzdialené od Moskvy asi 500 km. Medveď európsky je menší ako medveď kamčatský, ale lov naňho priťahuje lovcov z celého sveta.

 


Ponúkame Vám obľúbenú poľovačku na 4 srnce. Náš paušál za 1200 € nemá na Slovensku relevantnú konkurenciu  V uvedenom revíri nemá kapacitu žiadna iná lovecká  agentúra na Slovensku. Poľovačka na srnce s AB-Centrum Safari.

 


AB - Centrum Safari je lídrom na Slovensku v organizovaní zahraničných lovov. Exkluzívne poľovačky sú našou špecialitou. Lov kozorožca v španielsku radíme k najkrajším lovom. Pohorie  na juhovýchod od Madridu. Pri love kozorožca Beceite je ubytovanie priamo  v revíri v pohodlnom hoteli, alebo vidieckom hosťovskom dome.

 


Ponúkame Vám poľovačku na paušál väčšie srnce
Vzhľadom na bohatú populáciu zveri si každý vie vybrať ulovenie srnca v požadovanej váhovej kategórii.
Poľovačka v Maďarsku.

 


Pozývame Vás na poľovačku do Ruska, kde lovíme tetrovy so 100% úspešnosťou lovu! AB - Centrum Safari je lídrom na Slovensku v organizovaní zahraničných lovov. Exkluzívne poľovačky v Rusku  sú našou špecialitou.
Miestom lovu sú revíry známe nielen bohatstvom lovnej zveri, ale na ruské pomery aj veľmi dobrým štandardom ubytovania, stravy a ostatných poskytovaných služieb.

 

 

exclusive pobyt a lov

Poľovačka v Maďarsku. Už niekoľko rokov veľmi obľúbený paušál na 4 srnce s pobytom v príjemnom kúpeľnom hoteli. Ponuka je vhodná pre rodiny s deťmi alebo páry. Ubytovanie v hoteli Colosseum alebo v penzióne Termal v meste Mórahalom. Poľovačka v Maďarsku.

 

Ing. Eugen Jurášek, Šenkvice

Špeciál leopard safari

Ďakujeme Mirovi za super poľovačku. V Namíbii som lovil dva krát a vždy som ocenil perfektnú organizáciu lovu. Lov leoparda je zážitok na celý život.           

 

Ing. Marcel Šulek, Bratislava

Úspešne v Španielsku

Poľovačka dopadla výborne, dolovené všetko v najlepšom poriadku a k úplnej spokojnosti. Absolvovali sme úspešný lov , sprievodca urobil super robotu!  Ďakujeme a veríme že bude príležitosť aj osobne zopakovať naše stretnutie pri ďalšom love !

PhDr. Mgr. Tomáš Rohan, Sušice ČR

Lov vo svetoznámom revíri

Dekuji za nezapomenutelný lov daňka  v  Maďarsku!  S agenturou  AB-Centrum Safari lovim již několik let a vždy oceňuji pŕikladnou organizaci lovu a přesnost pri vyučtovani loveckého zájezdu. :-) . Děkuji , hrabě Tomáš ROHAN

Ing. Vlastislav LEXA , Třeboň,, ČR

Lov jelena a medveďa v Chorvatsku

Ďekuji firmě AB -Centrum Safari, za možnost ulovit medvěda a životního jelena na lovu v Chorvatsku. Za maximální výhodu revíru považuji prúvodce rozumíci česky i slovensky. Vlasta LEXA.

ZÍSKAVAJTE AKTUÁLNE
INFORMÁCIE & ŠPECIÁLNE PONUKY