Poľovačka v Chorvátsku

Vážení poľovníci, ponúkame veľmi zaujímavú poľovačku medveďa v Chorvátsku, v hornatom revíri s rozlohou 20.000 hektárov. Po ulovení medveďa máte možnosť poľovať aj na jeleňa, srnca, diviaka a vlka.

 


Pripravili sme pre Vás záujímavú ponuku na lov medveďov  v Chorvátsku. AB - Centrum Safari je lídrom na Slovensku v organizovaní zahraničných lovov. Exkluzívne poľovačky ku ktorým patrí aj lov medveďa, sú našou špecialitou.  Revír s rozlohou 15.000 hektárov  sa nachádza pri mestečku Ogulin ktoré sa nachádza cca 80 kilometrov za Záhrebom.

 


Na základe dopytu našich klientov sme rozšírili ponuku „Európskych“ lovov. Pripravili sme pre Vás ponuku na lov jeleňov  v Chorvátsku. Tento hornatý revír Vás prekvapí vybudovanými krytými posedmi a profesinálnym prístupom poľovníckych sprievodcov. 

 

Ing. Eugen Jurášek, Šenkvice

Špeciál leopard safari

Ďakujeme Mirovi za super poľovačku. V Namíbii som lovil dva krát a vždy som ocenil perfektnú organizáciu lovu. Lov leoparda je zážitok na celý život.           

 

Ing. Marcel Šulek, Bratislava

Úspešne v Španielsku

Poľovačka dopadla výborne, dolovené všetko v najlepšom poriadku a k úplnej spokojnosti. Absolvovali sme úspešný lov , sprievodca urobil super robotu!  Ďakujeme a veríme že bude príležitosť aj osobne zopakovať naše stretnutie pri ďalšom love !

PhDr. Mgr. Tomáš Rohan, Sušice ČR

Lov vo svetoznámom revíri

Dekuji za nezapomenutelný lov daňka  v  Maďarsku!  S agenturou  AB-Centrum Safari lovim již několik let a vždy oceňuji pŕikladnou organizaci lovu a přesnost pri vyučtovani loveckého zájezdu. :-) . Děkuji , hrabě Tomáš ROHAN

Ing. Vlastislav LEXA , Třeboň,, ČR

Lov jelena a medveďa v Chorvatsku

Ďekuji firmě AB -Centrum Safari, za možnost ulovit medvěda a životního jelena na lovu v Chorvatsku. Za maximální výhodu revíru považuji prúvodce rozumíci česky i slovensky. Vlasta LEXA.

ZÍSKAVAJTE AKTUÁLNE
INFORMÁCIE & ŠPECIÁLNE PONUKY