Poľovačky v Maďarsku

POZÝVAME VÁS NA POĽOVAČKU DO MAĎARSKA - KRAJINY S VEĽKOU POĽOVNÍCKOU HISTÓRIOU A BOHATÝMI TRADÍCIAMI. POĽOVAČKA NA SRNCE, DANIELE, JELENE A DIVIAKY.


Ponúkame Vám obľúbenú poľovačku na 4 srnce. Náš paušál za 1200 € nemá na Slovensku relevantnú konkurenciu  V uvedenom revíri nemá kapacitu žiadna iná lovecká  agentúra na Slovensku. Poľovačka na srnce s AB-Centrum Safari.

 


Ponúkame Vám poľovačku na paušál väčšie srnce
Vzhľadom na bohatú populáciu zveri si každý vie vybrať ulovenie srnca v požadovanej váhovej kategórii.
Poľovačka v Maďarsku.

 


Ponúkame Vám poľovačku na tri väčšie srnce , v bohato zazverených maďarských revíroch . Revír leží na juhu Maďarska pri meste Szeged.  Poľovačka v Maďarsku s AB - Centrum Safari.


 

 

Poľovačka v Maďarsku.
Ponúkame lov jelena v jednom štátnom a v jednom  súkromnom revíri v južnom Maďarsku. Oba revíry sú s  výmerou nad 10.000 hektárov. Kvalitou zvere lepší ako štátne revíry. Ubytovanie v penzione s polopenziou , alebo plnou penziou, podľa Vášho výberu.

 

Ing. Eugen Jurášek, Šenkvice

Špeciál leopard safari

Ďakujeme Mirovi za super poľovačku. V Namíbii som lovil dva krát a vždy som ocenil perfektnú organizáciu lovu. Lov leoparda je zážitok na celý život.           

 

Ing. Marcel Šulek, Bratislava

Úspešne v Španielsku

Poľovačka dopadla výborne, dolovené všetko v najlepšom poriadku a k úplnej spokojnosti. Absolvovali sme úspešný lov , sprievodca urobil super robotu!  Ďakujeme a veríme že bude príležitosť aj osobne zopakovať naše stretnutie pri ďalšom love !

PhDr. Mgr. Tomáš Rohan, Sušice ČR

Lov vo svetoznámom revíri

Dekuji za nezapomenutelný lov daňka  v  Maďarsku!  S agenturou  AB-Centrum Safari lovim již několik let a vždy oceňuji pŕikladnou organizaci lovu a přesnost pri vyučtovani loveckého zájezdu. :-) . Děkuji , hrabě Tomáš ROHAN

Ing. Vlastislav LEXA , Třeboň,, ČR

Lov jelena a medveďa v Chorvatsku

Ďekuji firmě AB -Centrum Safari, za možnost ulovit medvěda a životního jelena na lovu v Chorvatsku. Za maximální výhodu revíru považuji prúvodce rozumíci česky i slovensky. Vlasta LEXA.

ZÍSKAVAJTE AKTUÁLNE
INFORMÁCIE & ŠPECIÁLNE PONUKY